مزایای فرش

 

 

فرش دستباف در میان همه کف پوش های دیگر از جایگاه ویژه ای برخوردار است و ویژگی های این هنر ارزنده ایرانی برای همه ملل و اقوام شناخته شده است. با این حال همگان در خصوص ترویج استفاده از قالی دستباف در بین خانوارها وظیفه مندیم و باید از هر فرصتی برای طرح وجوه تمایز آن با سایر کف پوش ها استفاده نماییم.

 

 

برخی مزایای محوری فرش دستباف به سایر کف پوش ها را یادآوری می نمایم :

 

1- یقین داشته باشید که چون مواد تشکیل دهنده فرش دستباف از طبیعت گرفته شده و به هیچ وجه از الیاف مصنوعی استفاده نمی شود به تامین سلامت جسمانی شما کمک خواهد کرد. پرزهای پشمی قالی با خاصیت لاستیک و فنری خود حتی نقش یک تشک استاندارد را ایفا می نمایند.

 

2- طرح ها و رنگ های متنوع قالی دستباف آرامش روحی و روانی شما را تامین و موجب لذت بردن در زندگی را برای شما فراهم می نماید. شما میتوانید از میان هزاران طرح و نقشه رایج در قالی دستباف ایرانی و با رنگ بندی های بسیار متنوع آنچه را که باب طبع شماست و از دیدن آن لذت می برید انتخاب نمایید.

 

3- قالی دستباف تنها کف پوشی است که بر اثر پا خوردن، نور و شست و شو زیبایی های آن مضاعف گردیده و هیچ گاه چشم نوازی خود را از دست نمیدهد. بالاخص اگر که این قالی با استفاده از مواد رنگزای طبیعی رنگ شده باشد.

 

4- با توجه به استفاده از پشم و ابریشم و پنبه به عنوان مواد اولیه در قالی دستباف هیچگاه شاهد تولید الکتریسیته ی ساکن از این کفپوش نخواهید بود، مزیتی که نسبت به بسیاری از کف پوش های دیگر ملموس و قابل توجه است.

 

5- با خرید فرش های دستباف نفیس کمک قابل توجهی به حفظ میراث فرهنگی کشورمان نموده و باعث ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی، آرزوها، آرمان ها و علایق بافندگان و طراحان فرش خواهید گردید.

 

6- با آراستن خانه های خود به فرش دستباف موجبات زندگی بهتر قریب به 6 میلیون نفر که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم از هنر صنعت فرش دستباف ارتزاق می نمایند فراهم خواهید ساخت.

 

7- قالی دست باف نسبت به همه ی کف پوش های دیگر از عمر چند برابری برخوردار بوده و قابلیت بسیار بالایی برای پاکیزگی و تنظیف دارد.

 

8- اطمینان داشته باشید که فرش دستباف ایرانی روند افزایشی در قیمت داشته لذا از فرصت استفاده نموده و همین امروز قالی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

 

9- قالی ایرانی باعث رونق بخش کشاورزی و دامپروری و حتی صنعت بالاخص صنعت نساجی است با خرید قالی دستباف عملا این بخشها هم رونق خواهند یافت.

 

10- هر ملتی یک کالای نمادین دارد که دنیا آن ملت را با ذکر آن کالا بیاد می آورد فرش دستباف نماد ملت ایران در بین اقوام است و جهان ایران را با قالی آن می شناسد.

 

  تلفن :     55159187 - 55620361

  همراه:                  09121396627

  تلفکس:                      55159188

 

 mohammadarshian@ymail.com :ایمیل

 

آدرس: بازار تهران ، سبزه میدان ، بازار کفاش ها ، سرای بوعلی ، همکف ، شماره 51 و 53

محمد عرشیان

.کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت همگام می  باشد

.طراحی و پشتیبانی توسط شرکت همگام

.Copyright © 2017. All Rights Reserved

آ